Hlavní koncepce Naturefood

Krmiva Naturefood jsou vyráběny jako extrudáty.

Extrudace probíhá novou vysokotlakou metodou. Díky této technologii jsou přírodní složky, vitamíny a stopové prvky v krmivu téměř zachovány. V konečné fázi výroby jsou navíc doplněny vitamíny, makro a mikroprvky. Ryby konzumující vyvážené krmivo Naturefood jsou méně zatíženy metabolickými procesy a nadměrné množství sloučenin dusíku a fosforu neznečišťuje vodu v akváriu. Krmivo Naturefood by mělo být podáváno v menším jednorázovém množství než jiné krmiva, čehož je třeba se naučit z důvodu nepřekrmování. Jedna dávka krmiva Naturefood by měla být polovinou množství, které obvykle používáte při krmení jinými krmivy. Produkty Naturefood zvyšují přirozenou odolnost ryb a jiných vodních organismů.  

U nové vysokotlaké metody se místo tlaku 4 barů používá 40. Díky tomu je možné snížit teplotu pod 50 ° C. Nejdůležitější je udržet (v krmivu) všechny důležité složky. Vzhledem k vysokému tlaku jsou molekulární spoje rozděleny na menší frakce, mnohem lépe než u klasické výroby. Tímto se značně zpomaluje metabolizmus ryb a proto také spotřebují méně krmiva než při klasickém krmení, protože využijí veškeré látky obsažené v granulích. Proto jsou naše granule nejlepší alternativa za živé a čerstvé krmivo.

Vyvážené složení všech složek je další součástí receptu společnosti Naturefood na úspěch. Díky vyváženému poměru bílkovin a tuků získávají Vaše ryby potřebnou energii ze surového tuku. To odpovídá přirozeným vzorcům krmení a snižuje stres metabolického procesu na rybách.

Hlavními složkami Naturefood jsou ryby, měkkýši, korýši, zelená složka jako je práškový špenát, popřípadě alfa-alfa, spirulina a další mořské řasy, kvasinky a mikroskopické částice, jako jsou glukan, vitamíny a další přírodní barviva, jako jsou karoteny, astaxanthin nebo některé sezónní produkty. 

Nejen akvarijní ryby, rostliny a akvarijní voda jsou méně ovlivněny při krmení Naturefood. Optimální trávicí proces snižuje vylučování a zbývající exkrece obsahují jen velmi málo dusičnanů a fosfátů. I při menším množství výměny vody zůstává voda v akváriu čistá a téměř bez sedimentů.

- Růst řas je snížen na zdravé minimum.

- Akvarijní rostliny rostou lépe

Naturefood také nabízí další výhody pro Vás a Vaši peněženku:

Díky tomu, že obsahuje správnou a vyváženou dávku potřebných látek, spotřebujete tak o polovinu méně krmiva než u běžných produktů!!!