O Naturefood

Výroba Naturefood byla zahájena v roce 2002

V průběhu několika let jsme při provozování společností zabývající se dovozem a prodejem akvarijních ryb získali zkušenosti s výrobou krmiv. 

Nadměrný rybolov a také udržování ryb u zprostředkovatelů ryby velmi oslabují. Změna krmení z přírodního na sušené je ještě více oslabuje. Ryby jsou častěji nemocné a je nepříjemné,  když ryby čas od času uhynou a my jim nemůžeme pomoci. 

V průběhu několika let se společnosti Naturefood podařilo vyřešit řadu problémů týkajících se složení krmiva. Od roku 2003 byly tyto krmiva komerčně vyráběny a prodávány do mnoha zemí. Každý rok se vytvářejí nové, vylepšené produkty. 

Značka Naturefood je již dobře známá na mezinárodním trhu, zejména v Evropě. V obchodech v Německu již získala společnost Naturefood dobrou pozici hlavního krmiva pro vodní organismy a jako vysoce kvalitní alternativu k běžným výrobkům. 

Naturefood Supreme je nejkvalitnější měkké krmivo. Obsahuje složku aloe vera, které je přírodním změkčovadlem a dodává krminu potřebné vitamíny pro zdraví ryb a živočichů.

Našim klientům poskytujeme plnou podporu v otázkách krmení ryb a jiných vodních živočichů, zejména pokud jde o jejich udržování a prodej za pomoci našich vysoce kvalitních produktů, které pomáhají udržovat živočichy v dobrém zdravotním stavu. 

Nejdůležitější pro nás je akvarista se zdravými rybami a spokojený s našimi produkty.

Náš tým:

Volker Puttberg

Produkty a služby zákazníkům v Evropě a Německu

Phone: 0049 (0)2064/54645
Fax: 0049 (0)2064/770563

Volker.Puttberg@naturefood-service.de


Marion Keul

Management, ICT, Design a zlepšování produktů


Helmut Keul

Zákaznický servis a vývoj